Szanowni Państwo,

Budowane przez nas domy mają służyć długo. Najczęściej dom, który się buduje jest tym jedynym, czyli powinien być tym wymarzonym. Dlatego nawet, jeśli projekt jest już gotowy, czasem wystarczy kilka zmian na odpowiednim etapie budowy, aby był jeszcze lepszy, a koszt budowy często nie zmienia się. Aby trwałość jego była długa, preferujemy dobre materiały.

Organizowanie materiałów budowlanych można wykonywać we własnym zakresie lub też scedować to na naszą firmę, co pozwoli na lepszą organizację budowy i zaoszczędzi państwa czas.

Kompleksowość robót:

Większość prac firma wykonuje własnymi siłami. W takim przypadku unika się problemu tzw. spychoterapii - zrzucania winy za źle wykonaną usługę na swoich poprzedników. Dla wykonania innych robót (dekarskich, instalacyjnych, elektrycznych) mamy godne polecenia firmy współpracujące.

Nadzór nad całością budowy sprawuje osobiście właściciel firmy, czasem jako kierownik budowy z uprawnieniami bez innego inspektora nadzoru (wymaga to jednak dużego zaufania do mojej wiedzy – większego niż ja mam sam do siebie)Mgr inż. Piotr Gardo